Ból zęba po założeniu plomby

Witam, w zeszły wtorek zaplombowano mi ze znieczuleniem jeden z zębów, ubytek był dość spory. Pani doktor powiedziała, że gdyby bolało konieczne będzie kanałowe. W zasadzie od zabiegu czuję coś nazwałbym tego bólem, jest bardzo słabe, prawie że ledwo wyczuwalne, o stałej sile. Nie ma reakcji na nadgryzanie. Czy wobec takich objawów powinienem się zgłosić do stomatologa?

Witam!
Myślę,że może Pan jeszcze poczekać z wizytą,gdyż ząb ma prawo tak reagować,jeśli ubytek był głęboki... Jeśli ma Pan dobrą odporność,to ząb obroni się przed zapaleniem i z czasem przestanie reagować! Jeśli jednak sytuacja nie zmieni się lub pogorszy do miesiąca czasu leczenie kanałowe chyba pana nie ominie... Pozdrawiam.