Ból zęba u 6-letniego dziecka

Witam, Mój sześcioletni synek skarży się na ból zęba jedynki, raz boli go bardziej raz mniej, często podczas posiłku. Ząb boli go od ok tygodnia. Czy należy się zwrócić z tym do dentysty?

Niewątpliwie należy zgłosić się do stomatologa. Może to tylko ból związany z rozchwianiem zęba (wymiana uzębienia na stałe) ale warto wyjaśnić czy z ząbkiem nie dzieje się coś innego.