Ból zęba w czasie gryzienia u 28-letniej kobiety

Ból zęba przy gryzieniu. W lipcu 2014 roku bylam u stomatolog i zaleczyła mi dolną siódemkę, była bardzo mała prochnica. Po założeniu plomby podczas jedzenia twardych rzeczy typu skorka od chleba itp odczuwam ból od strony ósemki. Ponownie poszlam do stomatolog poprawila. Znowu odczuwalam bol siodemki. i tak z dwa razy bylam u stomatolog i poprawiala i mowila ze zab jest zdrowy moze to byc wrazliwosc zeba ze nalezy odczekac az zab sie uspokoi. I nie wiem co mam robic zab nadal boli. co dalej??

Witam, przyczyn może być kilka np. nieszczelne wypełnienie, za wysokie wypełnienie. Trzeba jeszcze raz zgłosić się do gabinetu i dokładnie sprawdzić przyczynę dolegliwości, być może trzeba będzie wyjąć wypełnienie i założyć drugie albo tymczasowy opatrunek. Pozdrawiam