Ból zlokalizowany w podbrzuszu, kłucie w jajniku, nieregularne miesiączki i problemy z jelitami u 35-latki

Mam 35 lat i niepokoi mnie mnie mój obecny stan: mianowicie : 24 sierpnia miałam miesiączkę-normalną, trwającą 6 dni następnie wystąpiło u mnie kolejne krwawienie od 8 września trwające nadal towarzyszy temu ból o charakterze uciskowym zlokalizowany w podbrzuszu a także kłucie w jajniku, nie gorączkuję, mam nieregularne miesiączki i problemy z jelitami(narazie bez diagnozy) czy powinnam się obawiać poważnej choroby?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są konsekwencją zaburzeń hormonalnych.W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczne jest jednak przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję zatem konsultację ginekologiczną.