Ból zmarzniętej dłoni

2 dni temu zmarzła mi dłoń i teraz mnie boli przy porównaniu z drugą dłonią wydaje się trochę spuchnięta ból do wytrzymania ale jednak ręka już nie taka sprawna co bardzo denerwuje co to może znaczyć???

Witam. Lekkie odmrożenie? Być może ma Pani wyjściowo kłopoty z krążeniem obwodowym. W razie utrzymywania się dolegliwości kontrola angiologiczna, USG i przepływy naczyniowe.