Ból żołądka a wskazania do wykonania gastroskopii

Witam, od 6 miesiecy wystepuja u mnie bole brzucha ( najprawdopodobniej żoładek) od 2 miesiecy bol sie nasilil i wydluzyl do nawet 10h. Mialam badanie krwi i kału i wszystko w normie. Dostalam tabletki od lekarza Ranitidine 150g ale nic nie pomaga. Czy powinnam isc na gastroskopie? Czesto bóle wystepuja po wypiciu niegoracej herbaty np melisa lub zielona herbata. Bol jest nie do zniesienia. Prosze o rade co robic.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. sądzę że gastroskopia może ujawnić przyczynę dolegliwości.