Ból żołądka i biegunka po posiłku

Od jakiegos czasu bolal mnie zoladek i jak zjadlam snadanie to po chwili od razu biegunka. I teraz juz tak mocno nie boli ale jezdzi mi w zoladku jak bym cos miala. Odzywiam sie dobrze ale pracuje w bomilli w ktorej ptodukuje sie cukierki i od lukrecji caly czas kaszle i chyba uczulona na to jestem. Doradzcie...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki. Być może konieczna będzie wizyta u alergologa.