Ból żołądka i dolegliwości ciążowe w 13 tygodniu

Witam, mam 32 lata i jestem w 13 tyg. ciąży, to moja pierwsza ciąża.Moje dolegliwosci tj. nudnosci, wymioty narazie niestety nie ustępują a dodatkowo doskwiera mi straszny ból żołądka, zauwazyłam ze po Pregna Plus którą zażywam. To jest bardzo męczące. W nocy po tej tabletce budzi mnie co 1.5 godz. ostre ssanie w żołądku i nudnosci i wtedy musze zjesc.Czy możliwe ze to po tym preparacie, czy mam sie obawiac ze cos nie tak. Bardzo prpsze o radę. Pozdrawiam. Karolina

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.