Ból żołądka i nieprzyjemny posmak w ustach po lekach na bakterię Helicobacter Pyroli

Witam, Od jakiegoś czasu bolał mnie żołądek. Dostałam leki ( polprazol pph ) i skierowanie na gastroskopie. Ta wykazała silne zakażenie bakterią Helicobacter Pyroli, dostałam kilka antybiotyków, niestety żołądek po nich boli jeszcze bardziej. Dodatkowo w ustach mam nieprzyjemny posmak. Zwijam się z bólu bardziej niż przed kuracją. Czy to normalne ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to z pewnością normalny stan. Proszę udać się do lekarza, który zlecił wykonanie badań, gdyż tylko on może je zinterpretować znając historię choroby.