Ból żołądka i piersi po stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Mam pytanie czy po odbytym stosunku w 9 dniu cyklu, po dwuch dniach pojawil sie ból zoladka w postaci uczucia opuchniecia, ścisku oraz po 6 dniach bol piersi jak przed okresem, brak wrazliwosci sutkow oraz piersi sie nie powiekszyly. Czy te objawy moga oznaczasc ze moglo dojsc do zaplodnienia czy to raczej objaw stresu? Dziekuje za odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nie mogę wykluczyć takiej możliwości choć prawdopodobnie jednak jest to związane z wahaniami hormonalnymi oraz pojawieniem się owulacji.