Ból żołądka i problemy z wypróżnianiem

Witam! Mam 28 lat i jestem kobietą. Od trzech tygodni boli mnie żołądek i promieniuje na cały brzuch. Pojawił się przy tym problem z wypróżnianiem;( Przeszłam badanie usg, które nic nie wykazało,badanie krwi w normie,ob lekko podwyższone- 27.Lekarz przepisał leki przeczyszczające i polprazol twierdząc że to od jelit,czy to możliwe? Ponieważ zołądek nadal mnie boli i martwie się że nie jestem leczona w dobrym kierunku...

Witam! Jeśli towarzyszą Pani również zaparcia mogą manifestować się one w postaci rozlanych bólów brzucha. Uczucie pieczenia, palenia i bólu w okolicy żołądka jest natomiast typowe dla choroby wrzodowej żołądka. Jeśli objawy nie będą miały tendencji do zmniejszania się, trzeba będzie rozważyć wskazania do badania endoskopowego górnego odcinka przewodu pokarmowego.