Ból żołądka i suchość w ustach od tygodnia

Zoladek boli mnie po kilkanaście godzin,spasmolina nie pomaga, ból promieniuje już w dolna czesc kręgosłupa i nerki jest mi niedobrze i sucho w ustach, to trwa już tydzień, najgorzej jest w nocy i rano gdyż wtedy ból się zaczyna. Co robić?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana pilna diagnostyka u lekarza rodzinnego (przeprowadzenie pełnego badania klinicznego).
Należy także wykonać podstawowe badania - morfologię krwi i moczu.
Być może niezbędna okaże się także gastroskopia - zdecyduje o tym lekarz rodzinny po przeprowadzonym badaniu fizykalnym.