Ból żołądka i uczucie kłucia serca

boli mnie zoladek po jedzeniu a później serce mnie kuje. serce tez mnie kuje po wysiłku i ciężko mi się oddycha. bylam z tym u lekarza i ona mi kazala porobić wyniki i przyjść z tym ja zrobiłam wyniki i poszlam mampare rzeczy podwyższonych ale ona powiedziała ze to nic takiego i powidziala zebym poszla do pegagoga szkolnego. tak jak dzisiaj mam takie napady depresji bo nwm co mi jest :( tez czuje z tylu szyi tak jakby naciagniecie

Witam serdecznie.
Kłucie w klatce piersiowej u młodej, zdrowej osoby najczęściej nie jest związane z poważnymi schorzeniami somatycznymi. Dolegliwości o których piszesz w połączeniu z "napadami depresji' mogą sugerować pewne problemy natury psychicznej. Być może ostatni czas był dla Ciebie okresem wzmożonego napięcia nerwowego i nadmiaru obowiązków, co zamanifestowało się w postaci nieswoistych bólów w klatce piersiowej. Myślę że tak jak zalecał lekarz rodzinny warto szczerze porozmawiać ze szkolnym pedagogiem i rodzicami.