Ból żołądka, mdłości, pęknięcie żylaka i osłabienie a wskaźnik PLT

pilnie potrzebuję ukierunkowania -wskażnik plt 80 tyś.ból żoładka .mdło,nie pracują jelita.pękł zylak .bardzo słaba chora

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim należy zająć się przyczyną braku pracy jelit i pękniętym żylakiem. W pierwszej kolejności sugeruję kontakt z chirurgiem, nawet w ramach Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Dopiero po ustaleniu przyczyny dolegliwości będzie można rozpocząć leczenie.