Ból żołądka, mdłości, zgaga i bulgotanie w brzuchu
Od jakiegoś czasu boli mnie żołądek teraz doszły mdłości rano, bardzo często w nocy mam zgagę z ranigastem się nie rozstaję.Biorę leki ale chyba nie bardzo pomagają, na usg brzucha nic nie wyszło. Dodatkowo mam delikatne bulgotanie w brzuchu, i nie są to gazy. Proszę o pomoc

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji należy przeprowadzić diagnostykę górnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.