Ból żołądka po posiłku i luźne stolce

Często po posilku boli mnie żołądek w dołku. Do tego ciągle czuje ssanie jakby z głodu chociaz dopiero co zjadlam. Dodam rowniez ze nie moge sie zalatwic a jak juz sie wyproznie to stolec jest dosc luzny. Objawy mam juz od ponad tygodnia i boje sie cokolwiek zjesc bo nie wiem czy zaraz nie zrobi mi sie niedobrze. Co moze mi byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem nieprawidłowej diety, infekcji pokarmowej jak i wielu innych schorzeń górnego odcinka przewodu pokarmowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.