Ból żołądka przed okresem

Witam. Bardzo prosze o pomoc bo bylam juz u 3lekarzy i nikt nie wie co mi jest. Mianowicie co miesiac kilka dni przed okresem lapie mnie ogromny bol zoladka ale tylko gdy wstaje/chodze. Gdy leze nic mi nie dolega. Co to moze byc? Bol jest tak ogromy ze nie pomagaja tabletki przeciwobolowe, nie jestem w stanie wtedy chodzic bo az robi sie slabo z bolu... bardzo prosze o odp co to moze byc...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa, bez badania nie można określić. Być może warto byłoby wykonać badanie gastroskopowe.