Ból żołądka, skurcze i biegunki

Witam, ostatnio zaczął mnie boleć żołądek (chyba). Miewam skurcze, i boli przy nacisku brzucha po lewej stronie (na samym dole). Wystepuje biegunka. U lekarza wykluczono wyrostek robaczkowy, ale obawa dalej jest. Przepisano mi antybiotyk (CIPHIN) lecz po zażyciu nic się nie zmieniło. Stały ból nie występuje, tylko od czasu do czasu skurcze i często bywam w toalecie z powodu biegunki. Co to może być jeśli nie wyrostek? Czy może to być zatrucie? Ostatnio jadłem podejrzanego kebaba. Dzięki za pomoc

Aleksander Ropielewski

Trudno mi się wypowiedzieć bez możliwości przeprowadzenia badania uszczegółowienia wywiadu, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem. Podobne objawy mogą występować w wielu schorzeniach dlatego trudno jest mi ustalić możliwą przyczynę w Pańskim przypadku.