Ból żołędzi i opuchlizna napletka po masturbacji

Witam. Ostatnim razem przesadziłem z masturbacją. od 2 dni boli mnie żołądź ból jest dosyć intensywny. Napletek spuchł a na żołędziu pojawiła się czerwona plama( coś jak by odcisk) jest strasznie wrażliwe jak się dotknie. Proszę o pomoc.

Lepiej unikać masturbacji zbyt energicznej, bo potem w współżyciu w parze trudno uzyskać podobne warunki dla uzyskania wytrysku.
Pozdrawiam.JW, blog seksuologia com.