Ból zrostów po zastrzykach

witam czy zrosty po zastrzykach mocno bolą??? i czy może ten ból promieniować w różne strony???i czy leki przeciwbólowe ulżą w bólu??? co mam robić ??? prosze o jak najszybszą odp

Witam! Zrosty po zastrzykach mogą dawać uczucie rozpierania i dyskomfortu. Rzadko jednak powodują nasilone dolegliwości bólowe z promieniowaniem. Oczywiście ogólnodostępne leki przeciwbólowe złagodzą dolegliwości warto jednak udać się do lekarza POZ który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania i oceny zmian.