Bolą mnie jajniki: jaka może być tego przyczyna?

Mam nietypowe pytanie. Mam 15 lat chłopak wsadzał mi penisa. Później kilka razy wsadził członka (nie całego tylko troszeczkę). Nie spuścił się. Na drugi dzień zrobiłam test ciążowy. Nie jestem w ciąży. Jednak mam dziwne myśli w głowie, że jestem. Bolą mnie jajnik najbardziej prawy. Co to może być? Proszę o szybką odpowiedź.

Witam serdecznie!
Wiarygodny wynik testu uzyskuje się po 14 dniach od ostatniego ryzykownego zbliżenia. Wykonany przez Ciebie test nie ma zatem żadnej wartości diagnostycznej. Z opisywanej przez Ciebie sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie, ale jednak jest. Z tego też powodu zalecałabym powtórzenie testu za 2 tygodnie.
Ból jajników występuje w wielu sytuacjach, m.in w trakcie owulacji lub tuż przed okresem. Na wystąpienie pierwszych objawów ciąży jest zdecydowanie za wcześnie.
Pozdrawiam.