Bolą mnie plecy, nogi, głowa - co mi jest?

Witam! Zaczęło się wszystko od silnego bólu w karku, cała skóra w okolicach barków bardzo piekła, była bardzo wrażliwa, trwało to 2 tyg. Później przestałam czuć nerwy w dużym palcu u nogi, następnie straciłam całkowicie apetyt, schudłam dosyć dużo. Miałam biegunki i ból w lewej stronie brzucha, byłam strasznie słaba, nie miałam siły chodzić, trwało to około 3 tyg. Apetyt wrócił, ale i tak teraz dalej się słabo czuję, strasznie mi wypadają włosy, mam ich już mniej niż połowę, bóle mam nadal przy prawej stronie brzucha, czasami tylne dolne partie pleców, cały czas w okolicach tylnej partii głowy (to nie jest tzw. ból głowy), raczej kości. Czuję, jakbym miała cały czas zmęczone oczy, nadwrażliwość na dźwięk. Czuję też ból prawej nogi przy miednicy, gdy chodzę. Badania krwi, jakie robiłam były dobre, krew na tarczycę też badałam - ok. Miałam rezonans magnetyczny miednicy dolnej - też dobre wyniki, miałam robione niektóre markery, crp, ob 7 - też ok.  Jestem młodą kobietą, mam 29 lat.
29 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Opisane dolegliwości zdecydowanie wymagają pogłębienia diagnostyki. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który uzupełni wywiad chorobowy oraz zbada Panią fizykalnie. Tak powzięte informacje pomogą mu ukierunkować dalszą diagnostykę. Wiele przedstawionych informacji wskazuje na celowość konsultacji neurologicznej.

Pozdrawiam