Bolą mnie sutki i pobolewa kręgosłup - czy mogę być w ciąży?

Witam!
Mija 4 miesiące od poronienia (łyżeczkowanie), robiłam test i wyszedł pozytywny, z czego się bardzo cieszę, lecz pierwszą wizytę mam u lekarza za 2 tyg., podejrzewam, że jestem w ok. 4 tyg. ciąży, a bolą mnie sutki i pobolewa kręgosłup. Wiem, że to początki ciąży, ale mój brzuszek wygląda, jakbym była już w ok. 3 miesiącu.
Czy powinnam się niepokoić? Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie,
nie powinna niepokoić się Pani wyglądem brzucha. Może być to wynikiem wzrostu masy ciała albo Pani wrażenia. Proszę spokojnie czekać do wizyty u ginekologa. Lekarz określi, który to tydzień ciąży. Być może ciąża jest bardziej zaawansowana, niż wynika to z Pani obliczeń.
Pozdrawiam