Bolące guzki na nosie i popękane naczynka krwionośne

Witam serdecznie! Moim problemem od ok roku sa bolace guzki na nosie, oraz popekane naczynka krwionosne.Guzy na nosie sa 3, jeden wielkosci pestki czeresni jest miekki, podczas dotyku czuc jak rozchodzi sie nz boki po czym wraca do poprzedniej postaci.Pozostale guzy sa mniejsze, twarde.dodam ze podczas dotyku wszystkie bola, bol rozchodzi sie po calym nosie, az do czaszki. Natomiast naczynka krwionosne probowal zamknac mi dermatolog, bez skutku.Prosze powiedziec co to za guzy.dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by bez oceny bezpośredniej odpowiedzieć na Pana pytanie. Zdecydowanie proszę jednak nie bagatelizować zmian, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą dermatologiem!