Bolące i piekące pęknięcia przy wargach sromowych

Mam problem, od jakiegos czasu na wargach sromowych, przy łechtaczce oraz wejsciu pochwy pojawiają mi się bolące i piekące pęknięcia. Nie wiem czym jest to spowodowane i bardzo mnie to martwi. Pojawiają sie one nawet gdy nie dochodzi do zbliżeń z partnerem. Co to może być i jak się z tego wyleczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedziec. proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa.