Bolące jądro - co to może oznaczać?

Mam mały problem, bo nieraz boli mnie jądro. Myślałem, że może to być zapalenie jądra, ale nie mam gorączki. Co mam robić ?
ponad rok temu

Witam!
Niestety nie pisze Pan ile ma lat. W diagnostyce jest to bardzo ważna informacja, ze względu na statystykę występowania niektórych schorzeń. Nie znalazłam też informacji na temat Pana życia intymnego (tzn. czy Pan współżyje), charakteru bólu, czasu jego pojawienia, ewentualnego występowania wycieku z cewki. Są to niezbędne informacje do postawienia diagnozy.
Bez tych danych nie jestem w stanie nic Panu powiedzieć, co najwyżej wymienić wszystkie schodzenia, które objawia się bólem jąder.
Niezależnie jednak od wszystkiego zalecałabym szybki kontakt z urologiem. Ból jąder jest często jedynym objawem poważnych chorób układu rozrodczego.
Pozdrawiam