Bolące kolano po urazie przesunięcia rzepki

Witam! Mam problem z bolacym kolanem Po urazie przesuniecia rzepki. 2 lata temu w wakacje przesunela mi sie rzepka. Lekarze nie zalozyli mi gipsu tylko nastawiali recznie. Kilka tygodni temu zaczelo mnie bolec kolano do tego stopnia, ze nie moge zginac kolana ani bardzo podnosic nogi. Lekko mi spuchla jest goraca i bardzo boli. czy musze isc do lekarza? Czy zalozy mi gips? Co to moze byc i jak to leczyc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Gips nie będzie konieczny, jednak wizyta u ortopedy jest jak najbardziej wskazana.