Bolące krostki przy wejściu do pochwy i ból podczas stosunku

Zauważyłam ostatnio, coś w rodzaju małych krostek w kolorze skóry. W codziennych czynnościach nie sprawiają problemu, jednak odczuwam przez nie ból podczas stosunku. Pojawiły się podczas 2 miesięcznego "celibatu". Wcześniej współżyłam z partenerem regularnie i nigdy nie miałam podobnych problemów.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż są to plamki Fordyce'a choć te nie powodują dolegliwości bólowych. Nie wykluczone iż jest to jakaś wysypka lub wynik zaczopowania gruczołów łojowych. Proponuję wizytę u ginekologa.