Bolące nogi - pomocy

Od niedawna zaczęły mnie boleć nogi. Takie dziwne uczucie. Najpierw stają się dość ciężkie, a potem mam wrażanie, że zaraz złapie mnie skurcz. Miałam kiedyś problemy ze skurczami. kiedyś skurcz szyjny...3 dni rwał.. potem stopy... No i wrócę do tych nóg. Kiedy mam to wrażenie skurczu.. nie ma go po prostu bolą są takie zdrętwiała...musze je wciąż prostować.. :( dodam że strzelają mi kości w kolanach... a do tego od wczoraj wystarczy, że rękę założę nad głowę lub się jakoś wygnie kości mi tak przeskakują albo czuje takie pulsowanie ze nie mogę jej wyprostować. Biorę magnez ale nie widzę różnicy. Ból w nogach nasila się kiedy leże w łóżku i próbuje zasnąć :(.. Pomocy.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Dolegliwości mogą być związane z zaburzeniami w krążeniu krwi w naczyniach kończyn dolnych. Objawy mogą być również wynikiem schorzeń kręgosłupa. Należy wziąć pod uwagę schorzenia kręgosłupa.

Wskazana jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania lekarskiego. Możliwie wówczas będzie zlecenie badań dodatkowych.
Pozdrawiam