Bolący guzek w piersi, białe grudki w śluzie i brak okresu

Bolący guzek w piersi, białe grudki w śluzie i brak okresu ktory powinien juz być. Witam, mam 19 lat i od jakiegos czasu w moim ślizie pojawiaja się białe grudki które wydalam również z moczem. Ostatni okres miałam 21 lipca a teraz się spóźnił..konec sierpnia a jego nie ma. Boli mnie równiez guzek w piersi,moze to powiekszony węzeł chłonny. Mam nadzieję ze to nie jest objaw ciąży. Co robic w tej sytuacji. Boję się ze pani ginekolog będzie pytac czy byl juz stosunek. Krepuje mnie to pytanie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zarówno guzek w piersi jak i wydzielina z pochwy powinny zostać poddane diagnostyce lekarskiej.
Opisane przez Panią objawy nie należą do typowych objawów ciąży. Jeśli jednak istnieje ryzyko ciąży powinna Pani wykonać test ciążowy przed wizytą u ginekologa.
Nie należy się krępować pytaniami zadawanymi przez lekarza ginekologa. Są one niezbędne do uzyskania pełnego obrazu klinicznego, co zwiększa prawdopodobieństwo postawienia trafnej diagnozy.
Lekarza obowiązuje tajemnica lekarska, a zadawane pytania są rutynowe.

Szanowna Pani,
"białe grudki mogą oznaczać infekcję grzybiczą. W celu dalszej diagnostyki należy wykonać oznaczenie w surowicy krwi poziomu HCG / potwierdzenie lub wykluczenie ciąży / zmiana w piersi wymaga wykonania USG piersi, podsumowując wskazana jest wizyta u ginekologa.
Dr Jacek Tulimowski

Dziewczyno ginekolog to tez człowiek .Czy współżyłaś, bo nie wynika to z wypowiedzi. jeżeli tak. to idż sprawdż do ginekologa to jest najpewniejsze