Bolący pod dotykiem guzek w piersi u mężczyzny

Witam. Mam pytanie. Jakieś 3 miesiące temu powstał mi guzek na lewej piersi około 3 centymetrowy, jest twardy i jak naciskam, to czuję ból. Czy to może być coś poważnego? Nie wiem, czy to ważne, ale w tym okresie ostro ćwiczyłem. Proszę o radę, wiem, że powinienem iśc do lekarza, ale na razie przebywam za granicą i nie ufam miejscowym lekarzom. Pozdrawiam Michał

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Proponuję jednak zgłosić się do lekarza, który będzie miał możliwość zbadania Pana i zebrania dokładnego wywiadu. Przez internet diagnozować się niestety nie da. U mężczyzn guzki nowotworowe w piersiach należą do rzadkości, częściej - jeżeli już - występują zmiany spowodowane stłuczeniem (krwiaki), infekcją itp.

Pozdrawiam serdecznie