Bóle barków i wysięki w kaletce podbarkowo-podnaramiennej

bóle barków wysięki w kaletce podbarkowo-podnaramiennej i pochewce głowy długiej mięśnia dwugłowego czterokrotnie ściągane i ostrzykiwane sterydami i nic nie powaga

Prawdopodobnie przyczyną tych dolegliwości są zmiany zwyrodnieniowe o ile nie było wcześniej urazu. Proponuję wykonanie usg barku i rtg , a gdy zajdzie taka potrzeba nmr barku. Jeżeli fizykoterapia nie przyniesie poprawy należy rozważyć leczenie operacyjne