Bóle barków po kontuzji sportowej

Witam, wczoraj na meczu przy odpychaniu przeciwnika rękoma pykło mi coś w barku ból był dość mocny po chwili ustawił, i cały czas jak ruszam ręką odczuwam ból czasami słabszy czasami silniejszy iść z tym na pogotowie ?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najprawdopodobniej jest to skręcenie jednak dla pewności dobrze byłoby zrobić zdjęcie rtg.

Pozdrawiam.