Bóle barku po mocnych uderzeniach

Witam, mam problem z barkiem, od mocnego uderzenia, a nawet kilku. Byłem u lekarza dostałem różne lekki typu zastrzyki przeciwbólowe, maście, tabletki na ból itp. Po 2 miesiącach przerwy od siłowni, dostałem zastrzyk hyalgan, aby kości w barku mi nie chrupały. Po tym zastrzyku trochę się polepszyło. Ale minęło już 2tyg od zastrzyku a bark boli nadal i coś mi tam cały czas chrupię. A lekarz tylko powtarza, że za miesiąc wrócę na siłownie, za każdym razem jak przyjdę ;/ Proszę o jakąś radę.

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
bark po urazie może wymagać długiej rehabilitacji- szybki powrót na siłownię i do ćwiczeń z obciążeniem na pewno nie jest rehabilitację. Proszę być cierpliwym.

Dzień dobry

Z Pana wypowiedzi wynika, że nie została postawiona odpowiednia diagnoza. Istotne jest zdiagnozowanie, czy źródłem "chrupania" jest ścięgno, staw czy też może uszkodzony obrąbek stawowy. Konieczna jest więc wizyta u specjalisty - lekarza lub fizjoterapeuty.

Pozdrawiam,
Mikołaj Krekora
http://proreh.pl/