Bóle barku po usunięciu tarczycy z powodu raka

w 2011r. miałam usuniętą tarczycę z powodu raka. obecnie boli mnie bark prawy zaczęło się od pieczenia łopatki. Mam wrażenie że węzły chłonne pod pachą są powiększone. Jestem zmęczona bolą mnie stawy i żyły. Miewam obrzęki stawów. Wyniki:limfocyty 47%, Neutrocyty 41,7%, PDW 19,7 fl, MPV 13,1 fl, P-LCR 49,6%. OB 7, CRP 0,6, RF 2,7 pozostałe wyniki z krwi w normie. Teraz czekam na usg pachy. Proszę o poradę Dodam, że we wrześniu miałam powiększone węzły chłonne na głowie (szyja,żuchwy, koło uszu).

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie zinterpretować poszczególnych wyników badań (np. normy procentowe w oderwaniu od wartości bezwzględnych) bez możliwości całościowej oceny morfologii krwi. Pani dolegliwości są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania nie podejmę się stawiania jakiejkolwiek diagnozy. Proszę skontaktować się z lekarzem, który przeprowadzi badanie oraz ceni badania dodatkowe.