Bóle barku przechodzące na pachę

Witam!Mój problem jest dla mnie nie zrozumialy i proszę o pomoc! bez jakiejkolwiek przyczyny zaczyna mnie boleć lewy bark z uplywem czasu bul przechodzi pod lewa pachę na lewy lokieć,zaczynaja mi dretwieć dwa ostatnie palce male lewej reki,nastepnie plecy na dole,lewy posladek,lewe udo a na koncu stopa.niekiedy silnie swedzi mnie przy tym glowa najpierw s tylu potem cala (pomagaja dwie szklanki wody)a na pierwsze okolo póltorej polopiryny,choc bark dalej lekko boli.mam uporczywy kaszel z czarna

Witam! tego typu dolegliwości wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania lekarskiego i zebrania dokładnego wywiadu. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który pokieruje dalszym postępowaniem.