Bóle barku przy poruszaniu się

Od pewnego czasu boli mnie bark. Byłem u lekarza ortopedy kazał mi podnieść ręce za głowę i stwierdził, że muszę iść do reumatologa bo jego badanie nic nie wykazało. Zacząłem smarowac okolice barku Traumonem( jonoforeza). Po meczu który zagrałem, ból zaczął pojawiać się z przodu, z tyłu, boku barku. Występuję głównie przy wysiłku kiedy pracują mięśnie. Pierwszy raz ból pojawił się na siłowni trudno było określić miejsce bólu ( jakoś w środku barku). Jak mam ten uraz leczyć? Jakie maści stosować?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.