Bóle bioder, nóg po operacji tarczycy

jestem po operacji tarczycy 28 lat mam po operacyjna niedoczynnosc tarczycy biore eltroxn 150 a w obecnej chwili mam podejzenie nadczynnosci przytarczyc mam bole bioder nog itp choruje na kamice nerkowa i co dalej mam powturzyc badanie za 3 miesiace jesto pierwotne czy to sie leczy i jak

Lek. Krzysztof Szmyt

Żeby potwierdzić postawioną diagnozę należy wykonać specjalistyczne badania hormonalne oraz obrazowe. W tym celu zalecam wizytę u endokrynologa celem weryfikacji i postawienia ostatecznej diagnozy. Powyższe kroki są potrzebne, że rozważać sposób leczenia Pani dolegliwości.