Bóle bioder, pleców i uda

Dzień dobry. Od kilku miesięcy pojawiają się u mnie bóle bioder, zwłaszcza lewego. Właściwie to nie tylko biodro, ale też plecy bardzo nisko po lewej stronie. Ból przenosi się na udo. Co to może być i do jakiego lekarza powinnam się udać? Miałam niedawno stan zapalny w piersiowej części kręgosłupa, który został wyleczony, czy to może być jakoś powiązane?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić jednoznacznie. W pierwszej kolejności proponuję skontaktować się z ortopedą