Bóle bioder przy cukrzycy i siedzącym trybie życia

Jestem męzszczyzna 63 l. od 3 m-cy boli mnie raz więcej raz mniej praw pośladek mam wrażenie że to biodro czasami nie umie ustać kilku minut ale mija prowadzę siedzący tryb zycia mam cukrzyce wyczuwam zgrubienie na biodrze nie jest takie jak lewe mam czasem trudności z chodzeniem czy przjdzie samo

Witam,

Proponuję udać się do ortopedy lub fizjoterapeuty, gdzie po wywiadzie i badaniu będzie można wykluczyć np. kwestie dotyczącą dyskopatii. U pacjentów z przepukliną dysku często pojawia się promieniujący ból do pośladka, a także do dalszej części kończyny dolnej. Należy ustalić przyczynę i rozpocząć leczenie.