Bóle bioder, ramion, kręgosłupa na wysokości dolnego krzyża

46 lat bole ramion ,bioder,kregosłupa na wysokości dolnego krzyża i ból kręgosłupa na wysokości łopatek.Lekarze nie bardzo mi prubóją pomóc dostaję tramal 150 bo leki przeciw zapalne nie pomagają a i tramal taż nie za bardzo .Co mi może dolegać,dopiszę tylko ,że mam problemy hormonalne .Mam niedoczynność tarczycy i barzo długo miałam podwyszszoną prolaktyne.barzo proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa jak i układowych schorzeń typu RZS. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Sugeruję konsultację ze specjalistą reumatologiem. Skierowanie do specjalisty uzyska Pani od lekarza POZ.