Bóle brzucha a plamienie po okresie

Witam. Miesiaczke mialam tydzien temu(skonczyl sie w swietach). W sylwestra wyladowalam w szpitalu z okropnym bolem brzucha. Przez kilka dni dostawalam kroplowki silne zastrzyki przeciwbolowwe i rozkurczowe a takze wymiotowalam.2 dni po odstawieniu lkropliwek zauwazylam plamienie, ktore narasta. Stosuje tabletki antykoncepcyjne. Czy w takiej sytuacji pkamienie tydzien po zakonczeniu okresu powinno mnie martwic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Każde plamienie śródcyklowe jest powodem do niepokoju i wymaga konsultacji ginekologicznej. Być może przyczyna jest jednak ta sama co ta, która była powodem hospitalizacji. Proszę porozmawiać o tym ze specjalistą ginekologiem.