Bóle brzucha a podejrzenie raka jelita grubego

Witam serdecznie :) mam pytanie od śmierci taty minęło 3 miesiące , tata mial raka jelita grubego , po czym miał przerzuty do wątroby i zmarł , po jakimś czasie , zaczęłam czuć coś , po prawej stronie brzucha , nie umiem tego określić jakiś kamień skała , poprostu coś , byłam u lekarza pani doktor dotykała brzuch i mówiła ze tam nic nie czuje nie ma , a ja czuje coś :( dziennie czytam na temat gózow, raka jelita grubego wątroby itd cały czas myśle o tym , nic mnie nie boli proszę o odp dziekuje

Witam,
może Pani wykonać na własną prośbę kolonoskopię celem sprawdzenia, z uwagi na obciążenie rodzinne.
Jednak bez żadnych odchyleń w badaniu przedmiotowym oraz bez objawów trudno zlecać badania dodatkowe.