Bóle brzucha a refluks

Robiłem USG wyszło wszystko dobrze, wyniki krwi też dobre. Miałem robioną gastroskopię to wykryto refluks. Lecz od prawie 3 tygodni niepokoi mnie mój brzuch. Boli mnie tylko gdy naciskam pod pępkiem lub troche z prawej i z lewej różnie. I czasami gdy mocno wciągne brzuch. Lekarz od USG powiedział mi tylko że to może coś od jelit. Nie wiem co robić i jak się leczyć.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa. Lekarz na podstawie obrazu klinicznego wdroży odpowiednie postępowanie.