Bóle brzucha, biegunka i podwyższona temperatura

Nie wiem czy to zwykłe zatrucie ? W nocy z wtorku na piątek miałem bóle brzucha i biegunkę . Rano temperatura ok 37,8 ale już bóle minęły . Zrobiłem sobie dietę . Dziś trzeci dzień a temperatura nie znika . Nadal 38 a po tabletce przeciwgorączkowej schodzi raz do 37 lub do 37,6 . Czy to normalne ? Czy powinienem udać się do lekarza ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.