Bóle brzucha, bóle w klatce piersiowej i drgawki ciała

zaczeło sie od bólu brzucha,w okoliah śledziony.doszły bole w klatce.robiłam badani krwi,ekg serca,prześwietlenie płuc,usg brzucha.mam bóle pod żebrami takie wypychające,kołatanie serca, uczucie niepokoju.czekam na gastroskopiE.miesiac temu pojawiły sie mrowienia w stopach i swędzi mnie skóra na głowie.od paru dni wieczorami jak leże w łóżku mam drgawki całego ciała,3 sekundowy wsztrzas-co myśleś, boje sie,ze to rak mózgu. moje problemy trwaja juz prawie rok, jestem załamana.cukier, tarczyca ok

Objawy dotyczą wielu narządów. Konieczna bylaby konsultacja neurologiczna. Rozwazylbym też na tym etapie diagnostykę w kierunku boreliozy. Na poczatek test Western Blot birrelia IgG i IgM.