Bóle brzucha, czarne stolce i biegunka

Dzień dobry, moja córka ma 18 lat i niepokoją mnie jej dolegliwości: bóle brzucha, czarne smoliste stole połączone z biegunką, od dłuższego czasu ma biegunkę, bardzo często się wypróżnia, nudności, brak apetytu. Bardzo się boję bo jej dziadek miał raka jelita grubego. Proszę o poradę co mam zrobić, czy to może być rak.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę konieczni euda się do lekarza rodzinnego, konieczne jest wykonanie badania na krew utajoną w kale, morfologie itp. sadzę, zę konieczne bedzie takze wykonanie gastro i kolono - skopii.