Bóle brzucha, częste oddawanie moczu a możliwość ciąży

Witam , czy bóle brzucha, czeste oddawanie moczu, a nawet bardzo czeste.(zadnych bóli przy tym nie mam ) i tydzien spoznienia miesiączki moze oznaczac ciązę ? Mimo ,że w tamtym tygodniu robiłam test.> Dodam ,że razem z męzem planujemy dziecko, tylko ze taką decyzje podjeliśmy dopiero miesiąc temu. Ostatnio byłam przeziębiona, wiec może to dlatego spóznia mi sie okres, albo dlatego ze jest zmiana klimatu.

Milena Lubowicz

Objawy te są mało specyficzne, mogą występować na początku ciąży, ale nie można powiedzieć, że ją oznaczają. Radzę powtórzyć test ciążowy (wiarygodny jest około 14 dni po stosunku) lub wykonać poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam