Bóle brzucha, głowy, osłabienie

Od jakiegos czasu zle sie czuje,czesto boli mnie brzuch, ostatnio tez glowa. Zle sie czuje, czesto jest mi slabo i czuje jak bym zaraz zwymiotowac miala.nie moge takze zbyt dlugo lezec na brzuchu bo mnie boli i cisnie. Bola mnie takze strasznie piersi jak dotykam. Nigdy podczas okresu nic mnie nie bolalo.Mialam takze duzo bialej wydzieliny z pochwy przed okresem Czesto uprawiam sex bez zabezpieczenia, nigdy do konca w srodku.Okres dostalam normalnie, wlasnie trwa, wiec niewiem co mi moze byc.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zakażenie dróg rodnych. Sugeruję wizytę u ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie. Proszę również pamiętać, że stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną gdyż w płynie preejalukacyjnym mogą znajdować się plemniki.