Bóle brzucha, gorączka i rozwolnienie u dziecka

córka od wtorku gorączkowała i miała silne bóle brzucha .poszłyśmy do lekarza .Po zbadaniu zlecił badanie moczu. Wynik wyszedł idealny. Od piątku pojawiło się rozwolnienie. W sobotę pojechałam ponownie do lekarza który powiedział że to jelitówka. Nie dał żadnych leków. Kazał podawać tylko lek na gorączkę gdy ta wystąpi . i nosp w razie bólów brzuchu. Dziś jest niedziela córka coraz częściej się wypróżnia i ma częste mocne bóle brzucha, napadowe skurcze.Pomocy

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani wieku dziecka. Można podawać smectę na biegunkę. Koniecznie probiotyk oraz doustne płyny nawadniające żeby zapobiec odwodnieniu. Gdyby nie było poprawy albo dołączyły się objawy niepokojące proszę udać się ponownie do lekarza.
Pozdrawiam